Mūsų veikla

Diagnostika Diagnostika

Mūsų autoservisas teikia starterių ir generatorių patikros diagnostika. Bėndras įrenginio darbingumas nustatomas starterių ir generatorių tikrinimo stendo pagalba, kuria lydi pilnas įrenginio išardymas ir kiekvieno mazgo atskirai patikrinimas.

Remontas Remontas

Remontuojame STARTERIUS, GENERATORIUS lengviesiems automobiliams, vilkikams, autobusams, žemės ūkio, jūrinės paskirties, sunkiąjai technikai, krautuvams, keltuvams, kranams, įvairiai spec. technikai.

Pardavimas Pardavimas

Kokybiškos pasaulinių gamintojų STARTERIŲ, GENERATORIŲ dalys : Bosch, Valeo, Prestolite, Magneti, Marelli, Iskra, Delco, Remy, Visteon, Cargo, Transpo, Mobiletron, Mitsubishi, Hitachi ir kt.

Konsultavimas Konsultavimas

Mūsų patyrę darbuotojai padės parinkti tinkančias dalis pagal starterio, generatoriaus arba automobilio duomenis. Dėl konsultacijos teirautis tel : 8(638)89128

AUTOSATUS įmonė ikurtą 1997 m. Vilniuje. Mūsų įmonė pradėjo savo veiklą, kaip automobilinių starterių, generatorių dalių parduotuvė. Vėliau tapome viena iš sėkmingiausių įmonių,remontuojančius visų automobilių starterius ir generatorius.. Pas mus dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai nuo įmonės įsikūrimo pradžios. Šiuo metu kompanija vykdo ne tik prekybą dalimis, bet ir automobilių elektros įrenginių, starterių ir generatorių remontą.

Mūsų įmonė jau ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su žinoma SGR kompanija. Nors mūsų veikla buvo daugiausiai orentuota į vietinė rinka, mes tikimės, kad Lietuvos narystė ES atvers naujas galimybes sėkmingai partnerystei ir veiklos plėtrai ne tik ES,bet ir kitom šalyse.

Nuo 2007 metų sėkmingai atstovaujame SGR kompaniją, Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Čia galite palikti paraišką remontui

Mūsų produktai

starterai

STARTERAI

kokybiškos žymių gamintojų dalys

Тiksliau
starterių dalys

STARTERIų DALYS

kokybiškos žymių gamintojų dalys

Тiksliau
generatoriai

GENERATORIAI

kokybiškos žymių gamintojų dalys

Тiksliau
generatorių dalys

GENERATORIų DALYS

kokybiškos žymių gamintojų dalys

Тiksliau

© 2024 StartMobile | Design by prophp